Esenyurt Baca Temizlik Servisi

0212 360 20 85 – 0543 899 50 14

Bacaların temiz olması ev ve işyerleri için hayati derecede önemlidir. Yangınların büyük bir kısmı yağlı kanal ve bacalardan, zehirlenmelerin pek çoğu tıkalı bacalardan kaynaklanmaktadır. Esenyurt Baca Temizleme, Firmaları olarak sizin ve çevrenizin güvenliğini sağlamak için ihtiyacınız olan her durumda yanınızdayız.

Baca Temizleme, işlemine başlamadan önce baca ve kombiyi bağlayan ve elektrik akımını sağlayan tüm bağlantılar kesilir ve temizliğe başlanır. Baca önce yerinden sökülür ve iç ve dış tadilatı yapılır. Bakım yapılması gereken yerler varsa bakımı yapılır, ama servis tarafından yapılamayacak şeyler varsa, bunu servis ekibi bakımdan sonra rapora kaydetmektedir ve başka bir yetkilinin bakması için bilgiler gerekli yerlere yönlendirilir. Baca kullanıma hazır hale gelince baca raporu yazılmaktadır.Bacalar maalesef evi ya da işyerlerini, içinde bulunan kişileri ve çevrenin sağlığını olumsuz şekilde etkileyebilmektedir. Bu olumsuz yönler raporun bulunduğu belgede anlatılmaktadır.

Bu evrakta aynı zamanda baca ve bacanız hakkında sizin bilmeniz gereken bütün bilgiler vardır. Esenyurt Baca Temizleme, olarak tecrübeli ve eğitimli ekibi ile gerçekleştirdiği baca temizleme, baca bakım, baca raporu hizmetlerini Avrupa kriterlerinde ve en yeni teknolojik ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Bacanız ile alakalı bütün soru ve sorunlarınıza hızlı, ekonomik, garantili çözümleri profesyonel baca temizleme ekibimiz ile sizlere hizmet veren Esenyurt Baca Temizleme, Beyoğlu bölgesinde bulunan baca temizleme, baca bakımı ve baca raporu hizmetleri sunmaktadır.

Yağlı Kanal Temizliği

İtfaiye ekipleri kontrollerine devam etmekte Profesyonel Yağlı Kanal Temizlik işlemlerini yaptırmayan mekanlarda para cezalarının haricinde kapatma cezaları da kesmektedir. Esenyurt Yağlı Kanal Temizliği firmamız İtfaiye Daire Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yetkilendirilmiş olup alanında uzman, Beyoğlu’nun her bölgesine yağlı kanal temizliği, soba bacası, baca temizlik, baca bakımı, her türlü baca faaliyeti ve baca temizlik sonrası, baca raporu belgesi veren bir firmadır. Yağlı Kanal yemek üretimi yapan firmalardır Restourant,  Otel, Katering, Kebapcı vb yerlerdi kullanıma bağlı olarak en fazla 3 ayda 1 temizlenmesi ve kontrol bakımı yapılması yasal zorunluluktur.

ARA